header2

Verslagen Vaardagen 2010

Vaardag 092 op 21-05-2010

Een prachtreisje naar Volendam!092 Dhr Jansen 1

Het gezin Jansen heeft een ramzalig 2009 achter de rug. Vandaag gaat de familie met de Meander mee voor een ontspannen dagje uit. Iedereen is goed gemutst en er wordt veel gelachen. De kleinkinderen genieten met volle teugen. De zon schijnt en de temperatuur is goed. De sfeer zit er in en de dag wordt een groot succes. Mw. Jansen heeft later in een radiouitzending van Radio Noord Holland nog haar lof geuit voor onze stichting, waarvoor veel dank.

 

Sterkte lieve familie
Auteur Vaarwens

Met dank aan WSV de Zuiderzee voor het beschikbaar stellen van de faciliteiten.
Thijs en Liliane voor de gastvrijheid

Dhr Jansen 1
Dhr Jansen 10
Dhr Jansen 11
Dhr Jansen 12
Dhr Jansen 13
Dhr Jansen 14
Dhr Jansen 2
Dhr Jansen 3
Dhr Jansen 4
Dhr Jansen 5
Dhr Jansen 6
Dhr Jansen 7
Dhr Jansen 8
Dhr Jansen 9