header2

Verslagen Vaardagen 2013

Een zonnige voorjaarsdag voor Corrie,

Corrie heeft vandaag gevaren. De zon scheen, de temperatuur was goed en de wind was gunstig. Ondanks haar weinig rooskleurige vooruitzicht was Corrie in staat om te genieten van alles om haar heen.183 Corrie Kooger 011

Het gezelschap (Corrie, haar man en vader) werden door de Stichting Ambulance Wens opgehaald uit het hospice in Den Helder. Tijdens de rit regende het flink en bij aankomst in Muiden brak de zon door. De Meander ligt al klaar aan de meldsteiger en Corrie kon direct aan boord gereden worden. Dan is er koffie en daarna gaan de trossen los. Corrie haar man Ben is ex marineman en ook hij geniet met volle teugen... Het wordt een superdag...

"Dank, ik heb zo enorm genoten, je hebt geen idee!!!" waren haar woorden tijdens het afscheid in de ambulance...

In afwachting van een verslag van de familie alvast wat fotomateriaal van een heerlijk dag op het water.

Met dank aan:
De Stichting Ambulancewens voor het vervoer en de KNZ&RV te Muiden voor de gasttvrijheid en onze vrijwilligers Jan en Gerrie.

183 Corrie Kooger 006183 Corrie Kooger 010183 Corrie Kooger 019183 Corrie Kooger 032

183 Corrie Kooger 037