header2

We hebben in 2020 gevaren op:

Vaarwens 811 op 20-12-2020

Een super winterzondag…811 Danielle 10
-
Onze gaste van vandaag wordt nog voor haar 50ste getroffen door de gevreesde celdelingsziekte die als Japanse Duizendknoop door haar lichaam woekert. Ze vecht, strijd en ondergaat de nodige behandelingen, maar het mag niet zo zijn. De ziekte heeft gewonnen en de fatale boodschap “we kunnen niets meer voor u doen…” is gebracht. Daniëlle krijgt de tip van een familielid - dat tevens ons bestuurslid is – om er nog één keertje uit te gaan middels een volledig verzorgde gratis vaarwens. Direct wordt de intake op de website ingevuld en vandaag is het zo ver…
-
In Amsterdam maken dagschipper Wouter en stuurman Coen de Vaarwens klaar voor de vaardag. Daniëlle is nog mobiel en komt op eigen gelegenheid met haar gezinnetje uit Velp en op deze rustige zondag rijden ze lekker door. Keurig op tijd komen ze op de Amsterdam Marina aan en onze vrijwilligers ontvangen het gezin hartelijk. Er worden foto’s gemaakt voor de herinneringen en dan gaan we snel aan boord. Daar brandt de kachel en pruttelt de koffie…
-
Na het welkomstwoordje wordt het vaarplan gemaakt en dan gaan de trossen los. Daniëlle geniet nu al, want er is zoveel te zien op het Amsterdamse vaarwater en haar man en dochter genieten mee. Even vergeten, even afleiding, even wat anders, even er uit… heerlijk! We duiken de Oude Houthaven even in, het zijkanaal K door en zetten koers richting Oranjesluizen, lunchen in Durgerdam en gaan havenhoppend terug naar de Amsterdam Marina terwijl de zon af en toe voor Daniëlle schijnt…
-
Onderweg worden we met allerlei hand en spandiensten enorm geholpen door echtgenoot Hans en prachtige dochters Roos en Fee. Weer aangemeerd is er tijd voor afscheid en dat valt zwaar, Daniëlle had nog zoveel plannen, maar daar komt abrupt een einde aan. Vandaag heeft ze herinneringen voor ‘later’ gemaakt met haar gezin en met een hoofd vol emoties nemen we afscheid van de dappere vechtende vrouw…
-
Vaarwel lieve Daniëlle
Auteur Vaarwens.
-
Amsterdam Marina / Jachthaven Groep voor het beschikbaar stellen van de ligplaats
Stichting Ambulance Wens Nederland voor het vervoer
Dagschipper Wouter en stuurman/gastheer Coen voor hun inzet
Haven Durgerdam voor de gastvrijheid tijdens de lunch
Oranjesluizen voor de vlotte schutting
Bedrijven Kraanspoor voor de parkeergelegenheid
en alle sponsoren die deze dag gratis mogelijk maakten...
-
Een lief berichtje van Danielle;


We hebben genoten die zondag de 20e december, van de tocht zelf, van elkaar maar ook zeker van de vrijwilligers van Stichting Vaarwens; Coen en schipper Wouter. We hadden niet alleen een topdag qua weer en de gevarieerde tocht over het water met veel interessante info over de havens van Amsterdam, de stad .e.d., maar ook een supergezellig sfeertje met de twee bvrijwilligers! Niets was teveel, alles kon en mocht (met 1,5 meter afstand en onze mondkapjes)...  we hebben echt genoten!
Stichting Vaarwens is een prachtig initiatief en we kunnen het iedereen in terminale fase aanbevelen. Zelfs in kleine kring (alleen ons gezin i.v.m. corona-lockdown) was het een zeer memorabele dag!”
Dank!
Groetjes, Danielle Leeflang

Danielle 11
Danielle 15
Danielle 19
Danielle 22
Danielle 26
Danielle 28
Danielle 39
Danielle 44
Danielle 45
Danielle 46
Danielle 50
Danielle 56
Danielle 60
Danielle 70
Danielle 82
Danielle 84

E-mail