Skip to main content

Stichting Vaarwens Nieuws

1-7-2023 MS Vaarwens op Maritiem Werkendam.

Op de laatste dag van juni voeren onze vrijwilligers DirkJan en Rochus de MS Vaarwens naar Werkendam om de de drukbezochte Havendag Werkendam bij te wonen. Het was een fantastisch evenement met diverse attracties en festiviteiten. Deze dag werd gestart met een indrukwekkende vlootschouw. Ons schip was vanaf 10.00 uur in Werkendam te bezoeken en lag nabij de Skisplash. Onze geweldige vrijwilligers Rochus, Dirk-Jan, Danny, Marjon en Geurt heetten u van harte welkom bij ons aan boord voor de bezichtiging en konden alles vertellen over onze stichting. Ondanks het slechte weer, was de dag een mooi succes.

Dank aan onze vrijwillgers voor het inzet en met name Dirk Jan en Rochus (die overigens de diesel voor de heen en terugreis heeft vergoed) die twee dagen aan het roer hebben gestaan om de MS Vaarwens naar Werkendam te brengen.

Naar Werkendam 2Werkendam 3Werkendam 4jpgWerkendam 5 Werkendam 1