header2

We hebben in 2016 gevaren op:

Vaarwens 385 op 18-4-2016

Zon, wind en weidsheid ... Alex geniet!385 Alex Stokhof 10

Het is nog fris op een mooie maandagmorgen, de zon schijnt, en er staat een stevige wind. De natuur ontwaakt op deze mooie voorjaarsdag, koppels ganzen met hun broedsel scharrelen door de haven op zoek naar voedsel... en wij gaan vandaag varen met Alex. Hij lijdt al enkele jaren aan ALS, de sloopziekte die je alles afneemt, behalve je geestelijk vermogen. Een gezellige club mensen arriveert op de haven van de Koninklijke KNZ&RV, die deze prachtige locatie beschikbaar stelt aan onze stichting. Alex wordt behendig door zijn zoon uit de bus en aan boord van de Meander V gereden. Een woord van welkom en de trossen gaan los. Alex wil graag naar Amsterdam, want daar is veel te zien. Geweldig hoe de techniek hem helpt! Een Tablet op een stander gemonteerd, twee microswitches waarmee Alex de toetsen (nog net) kan bedienen, een microfoontje aan zijn hoofd zoals een T.V. presentator heeft,versterkt zijn zwakke stemgeluid via een versterkertje... en verder is de loodzware elektrische rolstoel volgebouwd met allerlei apparatuur om Alex in leven te houden...

De stekker van het geheel wordt verbonden met de Meander V voor de stroomvoorziening, het wachtwoord van de Wifi aan boord wordt ingevoerd en Alex kan ademen, communiceren, appen, googelen, mailen en wat al niet meer...
We varen langs allerlei bezienswaardigheden. Terwijl vaarvrijwilliger Hiepke aan het roer zit, verzorgt zijn lieve vrouw Joke de koffie en Evert vertelt...
Het water schittert door de zon, de vlag staat strak door de wind, de Meander wiegt en iedereen geniet...
Wat heerlijk dat we dit kunnen en mogen doen, dankzij vele vrijwilligers en sponsoren!

Dag Alex... We hebben diepe respect voor je positiviteit in deze manier van (over) leven!
Auteur Vaarwens.

Met dank aan:KNZ&RV te Muiden en Amsterdam Marina voor het beschikbaar stellen van de faciliteiten.
Vaarvrijwilligers Joke en Hiepke
Oranjesluizen voor de vlotte bediening
en alle sponsoren die dit mogelijk hebben gemaakt.

 

Alex Stokhof  1
Alex Stokhof  10
Alex Stokhof  11
Alex Stokhof  2
Alex Stokhof  3
Alex Stokhof  4
Alex Stokhof  5
Alex Stokhof  6
Alex Stokhof  7
Alex Stokhof  8

E-mail