header2

We hebben in 2020 gevaren op:

Vaarwens 741 op 26-06-2020

Een warme trainingsdag met gasten.741 Mieke 10
-
En wat voor gasten. Inge had haar nicht Heleen aan de telefoon en hoorde dat haar tante Mieke toch wel achteruit ging. Mieke heeft COPD en kon tijdens de Coronatijd niet of nauwelijks haar appartement verlaten. Na maanden binnen, kon Mieke er eindelijk even een hele dag uit, even uitwaaien, even gezelligheid, wat een verademing. Natuurlijk zij ze ja, een trainingsdag mee als gast dat wilde ze wel. Samen met haar zus en dochter kwam ze op de haven aan. Wat een heerlijk weerzien, wat een heerlijke dag.
-
Vertrokken uit de Amsterdam Marina richting open water en verkoeling zoeken bij 32 graden! Ja we zijn uitgewaaid want met de hitte was er gelukkig wel een lekker windje die verkoeling gaf. Henri, de zoon van onze dagschipper Foeke was voor het eerst aan boord en wordt nieuwe schipper op de Vaarwens terwijl Lyda alle ins en outs kreeg te horen van Marijke voor de catering.
Dank aan onze vrijwilligers en dank voor jullie komst Mieke, Margreeth en Heleen.
-
Sterkte Mieke.
Auteur Vaarwens.
-
Amsterdam Marina / Jachthaven Groep voor het beschikbaar stellen van de ligplaats
Dagschippers Foeke en zoon Henri en gastdames Marijke en Lyda voor hun inzet
KNZ&RV voor de gastvrijheid tijdens de lunch
De Brandweer voor de parkeerplaatsen
Oranjesluizen voor de vlotte schutting
en alle sponsoren die deze dag gratis mogelijk maakten...

Mieke 15
Mieke 16
Mieke 17
Mieke 18
Mieke 19
Mieke 20
Mieke 21
Mieke 22
Mieke 23
Mieke 24
Mieke 26
Mieke 27
Mieke 28
Mieke 29
Mieke 30
Mieke 31
Mieke 32
Mieke 33
Mieke 35
Mieke 36

E-mail