header2

Vaardagen 2008

Vaardag 039 op 17-08-2008

Een dag met diepe impact...017 Mw Jansen 11

We krijgen nog een spoedwens binnen... We regelen snel alles om deze plotseling binnengekomen wens te kunnen vervullen. Het betreft een jonge moeder van vier (nog jonge) kinderen. Ze is getroffen door een onbehandelbare hersentumor en gaat heel hard achteruit! Haar man regelt de dag als hij een artikel over onze stichting in de krant heeft gelezen. Inge roept; "Kunnen we niet nog iets extra's doen voor die kleinsten? Een beetje spektakel of zo?" We nemen contact op met de KNRM en zij zijn bereid met de reddingboot Annie Jacoba Visser naar binnen te schutten en langszij te komen om even met de kinderen rond te blazen. Het bleek een gouden zet te zijn, want iedereen genoot van het 'wildwatervaren.
Na een prachtige vaardag nemen we emotioneel afscheid van het jonge gezin dat straks verder moet zonder moeder...

Vaarwel lieve mevrouw Janssen en sterkte lief gezin.
Auteur Vaarwens

Met dank aan:
KNRM voor de inzet
Haven Lauwersoog voor de ligplaats


Mw Jansen 10
Mw Jansen 11
Mw Jansen 12
Mw Jansen 13
Mw Jansen 14
Mw Jansen 15
Mw Jansen 16
Mw Jansen 17