header2

Nieuwsflitsen

 • De Meander V vraagt assistentie...

  Diverse aanzichten vaarwensschip webNa ruim beraad hebben we besloten dat het noodzakelijk is geworden om in de nabije toekomst een eigen schip voor Stichting Vaarwens te realiseren. Dit is besloten om continuïteit te kunnen blijven bieden voor onze zeer speciale gasten in hun laatste levensdagen, die graag nog éénmaal een onvergetelijke dag op het water willen doorbrengen. Lees alles onder het item:"Het eigen schip"
 • Nieuwsbrief beschikbaar

  Screenshot maart 2019De onlangs verschenen nieuwsbrief is beschikbaar. In de nieuwsbrief worden de meest actuele ontwikkelingen gemeld. U kunt zich inschrijven voor de regelmatig verschijnende nieuwsbrief door een verzoek via een email te zenden aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
 • Burgemeester Luzette Kroon wordt ambassadeur

  Luzette Kroon zonder ketenMet trots kunnen we vermelden dat Luzetten kroon - burgemeester van de gemeente Waterland - is aangetreden als ambassadeur van Stichting Vaarwens. We zijn enorm vergheugd haar in ons Vaarwensteam te mogen opnemen en zijn haar dankbaar voor bereidwilligeheid. Welkom Luzette.
 • Evert en Inge ontvingen een lintje

  De Lintjesregen 57dag voor Koningsdag werden Evert en Inge (de oprichters van onze stichting) tijdens de lintjesregen beloond voor hun tomeloze inzet middels een lintje, ontvangen door de Burgemeester van Amsterdam Femke Halsema. Met gepaste trots onving het 'Stel' de onderscheiding, en ook wij zijn er als stichting bijzonder trots op. Gefeliciteerd Evert en Inge!
 • Bouwcontract ondertekend

  Contract tekenenEen historisch moment! Gistermiddag werd het bouwcontract voor de bouw van het eigen vaarwensschip getekend bij SRF Shipbuilding in Harlingen. We gaan bouwen! Let wel, we zijn er nog niet! Er is nog geld nodig voor de inrichting en er is ook nog geen budget voor de exploitatie van het schip. Blijf ons dus steunen!

Stichting Vaarwens Nieuws

December 2017: Kerstboodschap

Kaart 2018 Vaarwens web

Lieve mensen,

2017... het was een jubileumjaar,  een jaar om wederom dankbaar te zijn!
Ook het afgelopen jaar hebben we weer mogen ervaren hoe dankbaar we mogen zijn voor alles wat ons in dit leven wordt gebracht. We hebben het drukste vaarseizoen ooit achter de rug en de noodzaak van een eigen vaarwensschip is nog duidelijker geworden. Het is ondertussen al lang geen wens meer, maar haast een must geworden! Er wordt gespaard, er wordt vergaderd, er wordt ontworpen... lees er alles over onder het item 'Nieuw ship'.

Tien jaar vaarwens:
In maart 2017 was het al weer tien jaar geleden dat we de eerste vaarwens vervulden. Dit Jubileum hebben we niet ongemerkt voorbij laten gaan. U kunt er alles over lezen onder het item '10 jaar'.

Dit najaar is de Meander V weer flink onder handen genomen en ligt klaar voor het komende vaarseizoen, maar eerst genieten haar bewoners even van een welverdiende rustperiode. Begin maart gaan de trossen al weer los...

Rest ons u allen een gezond en gezegend 2018 toe te wensen.

Auteur Vaarwens

Hieronder een kleine compilatie van de aktiviteiten uit 2017

Terugblik-2017-1
Terugblik-2017-10
Terugblik-2017-11
Terugblik-2017-13
Terugblik-2017-14
Terugblik-2017-15
Terugblik-2017-16
Terugblik-2017-17
Terugblik-2017-18
Terugblik-2017-2
Terugblik-2017-20
Terugblik-2017-21
Terugblik-2017-22
Terugblik-2017-23
Terugblik-2017-24
Terugblik-2017-25
Terugblik-2017-26
Terugblik-2017-3
Terugblik-2017-4
Terugblik-2017-5
Terugblik-2017-6
Terugblik-2017-7
Terugblik-2017-9

E-mail